کرج: ۳۶۲۷۰۶۲۴ - ۳۶۲۷۰۶۴۳ | اندیشه ، شهریار: ۶۵۱۹۰۵۲۶ - ۶۵۱۹۰۵۴۳

بروز رسانی شده در۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

خودروهای باربری

برای جا به جایی، اولین اقداماتی که انجام می‌دهید مراجعه به بهترین و نزدیکترین شرکت حمل و نقل است. بعد از هماهنگی با تهران بار برای جا به جایی بایستی با توجه به حجم و نوع لوازمی که میخواهید جا به جا کنید وسیله مورد نظر را انتخاب کنید. انتخاب بهترین و مناسب ترین وسیله برای باربری نیاز به توجه و دقت بسیاری دارد، زیرا هر وسیله ای را بایستی مطابق با حجم، اندازه و جنس آن حمل و نقل کرد. تهران بار برای انواع لوازم در جابه جایی های خود، خودروهای باربری مخصوصی را در نظر می‌گیرد. در ادامه به معرفی خودروهای باربری موجود در شرکت‌های نقل و انتقال می‌پردازیم و خصوصیات آنها را معرفی می‌کنیم.

انواع خودروهای باربری

خودروهای باربری به دو دسته تقسیم می‌شوند.
خودروهای بزرگ :

  1. تریلی
  2. کامیون

خودروهای کوچک :

  1. وانت بار
  2. نیسان بار
  3. خاور

عوامل موثر در باربری

اینکه چه ماشینی برای حمل چه نوع وسیله ای مناسب است، به عوامل و فاکتورهای زیادی بستگی دارد. مانند:

وزن وسیله نسبت به وزن و قدرت ماشین:وزن وسیله ای که داخل ماشین قرار می‌گیرد بایستی متناسب با وزن ماشین باشد. برای انتقال وسایل سنگین نمی‌توان از ماشین های کوچک و سبک استفاده کرد.

نوع و جنس وسیله

با توجه به جنس لوازم برای جا به جایی آنها از خودروهای باربری مختلفی استفاده می‌شود. به طور مثال برای جا به جایی لوازمی از جنس شیشه از خودروهای باربری استفاده می‌شود که در مسافت های طولانی بتواند از وسیله نگهداری کند و مانع از آسیب دیدگی آن شود. یا برای جا به جایی مواد غذایی فاسد شدنی که احتیاج به نگهداری در دمای یخچال دارند می‌بایست از خودروهای باربری مجهز به دستگاه خنک کننده استفاده کرد.

حجم وسیله: اثاثیه بزرگ مثل تخت و یا مبل های بزرگ که بسیار جا گیر هستند. نمی‌توان آن ها را با وانت جا به جا کرد. برای لوازمی که جاگیر و عریض و طویل هستند از ماشین های حمل بار سنگین استفاده می‌شود.

تعداد وسیله

تعداد اسباب و اثاثیه منزل افراد مختلف با یکدیگر متفاوت است. بعضی از مردم در خانه های بزرگ زندگی می‌کنند. متناسب با مکان و فضای زندگی‌شان لوازم بسیاری دارند. که در اسباب کشی نمی‌توانند همه آنها را با یک ماشین کوچک باربری انتقال دهند. بنابراین آنها هنگام جا به جایی می بایست. در چند نوبت و به وسیله ماشین های بزرگ لوازم خود را انتقال دهند.

مسافت

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در انتخاب نوع وسیله باربری مسافت طی شده است. برای مسافت های طولانی که جابه جایی از یک شهر به شهری دیگر است. در صورت نیاز می توان از خودروهای باربری مسقف، برای جلوگیری از آسیب های احتمالی و حفاظت در مقابل باد و باران استفاده کرد.

رزرو اینترنتی باربری

۰۲۶-۳۶۲۷۰۶۴۳

۰۲۶-۳۶۲۷۰۶۲۴

۰۲۱-۶۵۱۹۰۵۴۳

۰۲۱-۶۵۱۹۰۵۲۶

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button