کرج: ۳۶۲۷۰۶۲۴ - ۳۶۲۷۰۶۴۳ | اندیشه ، شهریار: ۶۵۱۹۰۵۲۶ - ۶۵۱۹۰۵۴۳

تماس با تهران بار به روش های زیر ممکن می باشد: تماس با شماره تلفن‌های زیر و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان تهران بار برای ارائه بهترین خدمات به همشهریان گرامی تهران و البرز. رزرو اینترنتی، باربری تهران بار با پیشرفت فناوری اقدام به سفارش خدمات باربری بصورت اینترنتی نموده است. اگر شما نیاز به خدمات حمل و نقل داشته باشید، با پر کردن فرم رزرو اینترنتی به ما خبر دهید تا باربری تهران بار یک سرویس مناسب را به شما ارائه دهد.

کارشناسان تهران بار شبانه روزی آماده خدمت رسانی به همشهریان تهران و البرز می‌باشند. ناگفته نماند که تهران بار برای آسایش همشهریان تهرانی حمل و نقل های بین استانی را نیز انجام می‌دهد، در ضمن بارهای برگشتی از استان های دیگر به تهران و البرز نیز پذیرفته میشود.

۰۲۶-۳۶۲۷۰۶۴۳

۰۲۶-۳۶۲۷۰۶۲۴ 

۰۲۱-۶۵۱۹۰۵۴۳

۰۲۱-۶۵۱۹۰۵۲۶

تهران بار مرکز تخصصی اسباب کشی با در اختیار داشتن کادر مجرب، کارگران ورزیده و تجهیزات و کامیون های مخصوص سرپوشیده، ارائه دهنده کلیه خدمات باربری شامل حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری ، جهیزیه، بسته بندی استاندارد و حمل انواع کالا در تهران و کرج و سایر شهرستان ها می باشد.

۰۹۱۹۰۳۵۲۲۱۲

۰۹۱۲۹۵۶۵۳۳۹

آقای هادی

با پر کردن فرم زیر تماس با تهران بار حاصل نمائید و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما به اشتراک گذارید تا بتوانیم خدمات خود را روزبه روز بهتر بنمائیم. نظرات و انتقادات شما باعث پیشرفت تهران بار خواهد شد. 

تماس با ما
Call Now Button