کرج: ۳۶۲۷۰۶۲۴ - ۳۶۲۷۰۶۴۳ | اندیشه ، شهریار: 65530652 - 65528381

بروز رسانی شده در۲ خرداد ۱۴۰۰

تلفن های تماس باربری مهرشهر ، کرج و تهران

۰۲۶-۳۶۲۷۰۶۴۳

۰۲۶-۳۶۲۷۰۶۲۴

۰۲۱-۶۵۱۹۰۵۲۶

۰۲۱-۶۵۱۹۰۵۴۳

۴۴۲۷۶۳۸۸

۲۲۶۳۸۹۸۵

۸۸۷۴۷۶۸۱

۰۹۱۹۰۳۵۲۲۱۲

۰۹۳۹۷۰۰۳۶۲۴

باربری مهرشهر

باربری کرج ، با ۲۰ سال سابقه در امر اسباب کشی و حمل و جابه جایی اثاثیه منازل و ادارات و شرکت ها. با کادر مجرب و کارگران ماهر و خوش اخلاق با انواع ماشین های بابری مجهز و مخصوص اثاث کشی خود خدمات را ارائه می نماید.

باربری قابل اعتماد

باربری کرج با تکیه بر اصول و قواعد درست ، بهترین روش اسباب کشی را به شما نشان میدهد.

شما را در جابجایی اسباب و اثاثیه منزل در کرج و حومه همراهی میکند.

ابتدا با ارائه ی برنامه ریزی ای راهبردی باعث شکل گرفتن نظم شده سپس شرایط درست بسته بندی را با توجه به زمانبندی مد نظر شما تعیین می کند و جابجایی اسباب و اثاثیه منزلتان را به خاطره ای ماندگار برای شما تبدیل می نماید. با توجه به مشغله ی زیاد شما عزیزان شرکت باربری تهران بار این کار خسته کننده را برای شما عزیزان در باربری مهرشهر آسان کرده است.

باربری و اتوبار تهران شعبه باربری مهرشهر

تهران بار درخصوص حفظ سلامت وتضمین سالم بودن کامل اثاثیه ها در جابه جایی ها از سرویس دهی کارگران باتجربه خود و با لوازم مخصوص جابه جایی در امر جابه جایی اثاثیه و اثاث کشی خدمات کامل وبی نقص و بدون خسارتی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

هدف ما

هدف تهران بار رضایت شما مشتریان عزیز در باربری مهرشهر می باشد که برای تحقق هدف خود از انواع کامیون های حمل بار مجهز شده و سرپوشیده برای جابه جایی اثاثیه استفاده می کند. خدمات جابه جایی و حمل و نقل درون شهری وبرون شهری وارائه خدمات حمل و نقل وسایل بزرگ و سنگین با کارگران با تجربه ، حمل کالای تجاری با کامیونهای بزرگ و کوچک و تریلر به تمام نقاط ایران.

خدمات ما

حمل اثاثیه و اسباب کشی تجاری-منزل-اداری ، جابجایی مبلمان اداری شرکت ها موسسات دولتی و خصوصی و… ، حمل کلیه کالاها و دستگاه های سبک و سنگین با تریلر به تمام نقاط ایران، بسته بندی و جابجایی حرفه ای اثاثیه منزل : ساید بای ساید و پیانو و گاوصندوق و مبلمان(مبل استیل،راحتی)، و لوازم چوبی و نیز بسته بندی و جابجایی انواع دستگاه های حساس اداری تخصص ماست.

تماس با ما

مشاوره در تمام ساعات شبانه روز با تلفن باربری مهرشهر جهت حمل بار در باربری مهرشهر

۰۲۶-۳۶۲۷۰۶۴۳ 
۰۲۶-۳۶۲۷۰۶۲۴ 
۰۹۱۹۰۳۵۲۲۱۲ 
۴۴۲۷۶۳۸۸ 
۲۲۶۳۸۹۸۵ 
۸۸۷۴۷۶۸۱ 
۰۹۳۹۷۰۰۳۶۲۴ 
۰۲۱-۶۵۱۹۰۵۲۶ 
۰۲۱-۶۵۱۹۰۵۴۳ 

برای دیدن دیگر شعبات ما کلیک کنید.

۰۲۶-۳۶۲۷۰۶۴۳

۰۲۶-۳۶۲۷۰۶۲۴

۰۲۱-۶۵۵۲۸۳۸۱

۰۲۱-۶۵۱۹۰۵۴۳

۰۲۱-۶۵۱۹۰۵۲۶

۰۲۱-۶۵۵۳۰۶۵۲

یک پاسخ

  1. با عرض سلام و خسته نباشی به تمامی پرسنل تَضمین بار
    از دیدگاه من بهترین و با کیفیت ترین و مطمن ترین باربری از نظر قیمت و کیفیت و اخلاق و وقت شناسی باربری تضمین بار و تهران بار تحت نظارت و مدیریت حنابان بهرامی و مرادی میباشد
    من که هنیشه باهاشون کار میکتم خیلی راضیم و به شما دوستان گلم تیز پیشنهاد میکنم واسه یه بارم شده تجربع کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button