کرج: ۳۶۲۷۰۶۲۴ - ۳۶۲۷۰۶۴۳ | اندیشه ، شهریار: 65530652 - 65528381

شرکت باربری تهران بار خدماتی از قبیل جابه‌ جایی اثاثیه منزل ، بسته بندی اثاثیه منازل و ادارات به جدیدترین روش های موجود ، ارائه دهنده انولع خودرو های باربری مانند خاور، کامیونت، نیسان و وانت بار و حمل نقل VIP می باشد. تمامی همشهریان استان های تهران و البرز می توانند از خدمات باربری تهران بار استفاده نمایند.

برای استفاده از خدمات تهران بار می توانید با ما تماس بگیرید یا فرم رزرو اینترنتی موجود در سایت را پر نمائید تا کارشناسان تهران بار در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

جابه جایی اثاثیه

شرکت باربری تهران بار با ۲۰ سال سابقه در امر اسباب کشی و حمل و جابه جایی اثاثیه منازل و ادارات و شرکت ها با کادر مجرب و کارگران ماهر و خوش اخلاق با انواع ماشین های بابری مجهز و مخصوص اثاث کشی خود خدمات را ارائه می نماید.تهران بار با تکیه بر اصول و قواعد درست ، بهترین روش اسباب کشی را به شما نشان میدهد و شما را در جابجایی اسباب و اثاثیه منزل همراهی میکند . ابتدا با ارائه ی برنامه ریزی ای راهبردی باعث شکل گرفتن نظم شده سپس شرایط درست بسته بندی را با توجه به زمانبندی مد نظر شما تعیین می کند و جابجایی اسباب و اثاثیه منزلتان را به خاطره ای ماندگار برای شما تبدیل می نماید.با توجه به مشغله ی زیاد شما عزیزان شرکت باربری تهران بار این کار خسته کننده را برای شما عزیزان آسان کرده است.

خودروهای باربری

برای جا به جایی، اولین اقداماتی که انجام می‌دهید مراجعه به بهترین و نزدیکترین شرکت حمل و نقل است. بعد از هماهنگی با تهران بار برای جا به جایی بایستی با توجه به حجم و نوع لوازمی که میخواهید جا به جا کنید وسیله مورد نظر را انتخاب کنید. انتخاب بهترین و مناسب ترین وسیله برای باربری نیاز به توجه و دقت بسیاری دارد، زیرا هر وسیله ای را بایستی مطابق با حجم، اندازه و جنس آن حمل و نقل کرد. تهران بار برای انواع لوازم در جابه جایی های خود، خودروهای باربری مخصوصی را در نظر می‌گیرد. در ادامه به معرفی خودروهای باربری موجود در شرکت‌های نقل و انتقال می‌پردازیم و خصوصیات آنها را معرفی می‌کنیم.

حمل و نقل VIP

در حمل و نقل VIP، هدف اصلی ما جابجائی بسته های تدارک دیده مشتری با حفظ ارائه خدمات ویژه و هزینه واقعی است. ارائه راه حل های سفارشی برای تهیه نیازهای مشتریان در ارسال محموله ها به هر نقطه از کشور می باشد. بازار جهانی امروز همیشه در حال تغییر و تحول است، شریک حمل و نقل بین المللی شما باید قادر به ارائه یک بسته سفارشی VIP باشد؛ به همین دلیل ما به سرمایه گذاری در امروز و اینده پا گذاشته ایم. هدف ما تاکید زیاد بر دقت، رضایت مشتری، تجزیه و تحلیل و تعریف نیازهای حمل و نقل VIP مشتریان موجود و بالقوه و توسعه فرصت ها و سیستم ها برای به انجام رساندن این شرایط است. خدمات ما هیج مرزی ندارد.

بسته بندی

تهران بار برای سهولت در انجام اسباب کشی و حمل و نقل بار مشتریان خود دست به ارائه ی خدمات مفیدی در این زمینه زده است . به طور مثال چگونگی بسته بندی بار به نحوی که اثاثیه هنگام جابه جایی تا رسیدن مقصد دچار صدمه نشوند .
Call Now Button