کرج: ۳۶۲۷۰۶۲۴ - ۳۶۲۷۰۶۴۳ | اندیشه ، شهریار: ۶۵۱۹۰۵۲۶ - ۶۵۱۹۰۵۴۳

بروز رسانی شده در۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰


شرکت باربری تهران بار دارای ۲۰ سال سابقه در امر اسباب جابه جایی اثاثیه  می باشد. جابه جایی اثاثیه منازل و ادارات و شرکت ها با کادر مجرب و کارگران ماهر و خوش اخلاق. دارای انواع ماشین های بابری مجهز و مخصوص اثاث کشی خود، خدمات را ارائه می نماید.

تهران بار با تکیه بر اصول و قواعد درست ، بهترین روش اسباب کشی را به شما نشان میدهد. شما را در جابجایی اسباب و اثاثیه منزل همراهی میکند. ابتدا با ارائه ی برنامه ریزی ای راهبردی باعث شکل گرفتن نظم شده سپس شرایط درست بسته بندی را با توجه به زمانبندی مد نظر شما تعیین می کند. جابجایی اسباب و اثاثیه منزلتان را به خاطره ای ماندگار برای شما تبدیل می نماید.

خدمات ما

با توجه به مشغله ی زیاد شما عزیزان، شرکت باربری تهران بار، این کار خسته کننده را برای شما عزیزان آسان کرده است.
تهران بار درخصوص حفظ سلامت وتضمین سالم بودن کامل اثاثیه ها در جابه جایی ها، از سرویس دهی کارگران باتجربه خود و با لوازم مخصوص جابه جایی در امر جابه جایی اثاثیه و اثاث کشی خدمات کامل وبی نقص و بدون خسارتی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

هدف تهران بار رضایت شما مشتریان عزیز می باشد که برای تحقق هدف خود از انواع کامیون های حمل بار مجهز شده و سرپوشیده برای جابه جایی اثاثیه استفاده می کند.

خدمات جابه جایی و حمل و نقل درون شهری وبرون شهری وارائه خدمات حمل و نقل وسایل بزرگ و سنگین با کارگران با تجربه ، حمل کالای تجاری با کامیونهای بزرگ و کوچک و تریلر به تمام نقاط ایران ، حمل اثاثیه و اسباب کشی تجاری-منزل-اداری ، جابجایی مبلمان اداری شرکت ها موسسات دولتی و خصوصی و… ، حمل کلیه کالاها و دستگاه های سبک و سنگین با تریلر به تمام نقاط ایران، بسته بندی و جابجایی حرفه ای اثاثیه منزل : ساید بای ساید و پیانو و گاوصندوق و مبلمان(مبل استیل،راحتی)، و لوازم چوبی و نیز بسته بندی و جابجایی انواع دستگاه های حساس اداری تخصص ماست.
برای داشتن اسباب کشی منظم و سریع و امن تهران بار را تجربه کنید.

۰۲۶-۳۶۲۷۰۶۴۳

۰۲۶-۳۶۲۷۰۶۲۴

۰۲۱-۶۵۱۹۰۵۴۳

۰۲۱-۶۵۱۹۰۵۲۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button